Katrol Petzl Fixe P006AA00
Referentie
KP24
€ 27,23
€ 22,50
Details
De compacte en veelzijdige FIXE-katrol is ontworpen voor het maken van takels en het omleiden van lasten. Het touw kan snel worden aangebracht en dankzij de vaste flenzen is de installatie in een systeem eenvoudig.
-
Ontworpen voor het maken van takels en het omleiden van lasten.
-
Snelle plaatsing van het touw en eenvoudige koppeling met een blokkeerder dankzij de vaste flenzen.
-
Goed rendement dankzij de rol op zelfsmerende lagers.
-
Omkeerbaar voor de meeste karabijnhaken die voldoen aan de Europese normen.
-
Te gebruiken met karabijnhaken van het type OK of WILLIAM.
-
Verkrijgbaar in twee kleuren: geel of zwart.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, XF 494 Light |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 21 mm |
| Rendement | 71 % |
| Breuksterkte | 23 kN |
| Veilige gebruikslast | 5 kN |
| Gewicht | 98 g |
| Garantie | 3 jaar |