Katrol Petzl Minder L1 P060CA00
Referentie
KP29
€ 84,70
€ 70,00
Details
De MINDER L1-katrol is bedoeld voor reddingswerkers. De speciale flenzen zijn geschikt voor gebruik met een zelfblokkerende Prusik-knoop in terugloopbeveiligingssystemen. De katrol is zeer sterk en biedt een zeer hoog rendement. Hij is ontworpen voor intensief gebruik en voor het hanteren van zware lasten.
Gebruik in terugloopbeveiligingssystemen:
- beweegbare flenzen met een ontwerp dat is aangepast aan de zelfblokkerende Prusik-knoop.
Ontworpen voor het hanteren van zware lasten en voor intensief gebruik:
-
zeer hoog rendement dankzij de grote diameter van de schijf, gemonteerd op een afgedicht kogellager,
-
eenvoudige bediening dankzij de bevestigingsgaten die plaats bieden aan maximaal drie karabijnhaken,
-
beschermde touwdoorvoer dankzij het specifieke ontwerp van de flenzen.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, NFPA General Use, XF 494 General |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 51 mm |
| Rendement | 97 % |
| Breuksterkte | 36 kN |
| Veilige gebruikslast | 8 kN |
| Gewicht | 237 g |
| Garantie | 3 jaar |