Katrol Petzl Minder L2 P060DA00
Details
De MINDER L2-katrol is bedoeld voor reddingswerkers. De speciale flenzen zijn geschikt voor gebruik met een zelfblokkerende Prusik-knoop in terugloopbeveiligingssystemen. Met zijn twee schijven en extra bevestigingspunt is hij geschikt voor het uitvoeren van complexe takelsystemen. Hij is zeer sterk en biedt een zeer hoog rendement. Hij is ontworpen voor intensief gebruik en voor het hanteren van zware lasten.
Gebruik in terugloopbeveiligingssystemen:
- beweegbare flenzen met een ontwerp dat is aangepast aan de zelfblokkerende Prusik-knoop.
Ontworpen voor het hanteren van zware lasten en voor intensief gebruik:
-
zeer hoog rendement dankzij de grote diameter van de rol, gemonteerd op een afgedicht kogellager,
-
maakt complexe takels mogelijk dankzij de twee uitgelijnde rollen en het hulpbevestigingspunt,
-
gemakkelijk te hanteren dankzij de bevestigingsgaten die plaats bieden aan maximaal drie karabijnhaken,
-
beschermde touwdoorvoer dankzij het specifieke ontwerp van de flenzen.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, NFPA General Use, XF 494 General |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 51 mm |
| Rendement | 97 % |
| Breuksterkte | 40 kN Hulpbevestigingspunt : 22 kN |
| Veilige gebruikslast | 12 kN |
| Gewicht | 436 g |
| Garantie | 3 jaar |