Katrol Petzl Minder S1 P060AA00
Details
De MINDER S1-katrol is bedoeld voor professionals die op hoogte werken en voor het installeren van een reddingssysteem op locatie. De speciale flenzen zijn geschikt voor gebruik met een zelfblokkerende Prusik-knoop in terugloopbeveiligingssystemen. De katrol is compact en licht en biedt een goed rendement voor het hanteren van middelzware lasten.
Gebruik in terugloopbeveiligingssystemen:
- beweegbare flenzen met een ontwerp dat geschikt is voor de zelfblokkerende Prusik-knoop.
Ontworpen voor het hanteren van middelzware lasten:
-
hoog rendement dankzij de rol op afgedichte kogellagers,
-
licht en compact, ideaal voor dagelijks gebruik bij werkzaamheden op hoogte of voor het installeren van een noodsysteem op locatie,
-
gemakkelijk te bedienen dankzij de bevestigingsgaten die plaats bieden aan maximaal twee karabijnhaken,
-
touwdoorvoer beschermd door het specifieke ontwerp van de flenzen.
Bevestigingsgaten waardoor de meeste karabijnhaken die voldoen aan de Europese normen kunnen worden omgedraaid.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, NFPA Technical Use, XF 494 Light |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 11 mm |
| Diameter schijf | 25 mm |
| Rendement | 91 % |
| Breuksterkte | 23 kN |
| Veilige gebruikslast | 5 kN |
| Gewicht | 71 g |
| Garantie | 3 jaar |