Katrol Petzl Minder S2 P060BA00
Details
De MINDER S2-katrol is bedoeld voor reddingswerkers. De speciale flenzen zijn geschikt voor gebruik met een zelfblokkerende Prusik-knoop in terugloopbeveiligingssystemen. Met zijn twee schijven en extra bevestigingspunt is hij geschikt voor het uitvoeren van complexe takelsystemen. Hij is compact en licht en biedt een goed rendement voor het hanteren van middelzware lasten.
Gebruik in terugloopbeveiligingssystemen:
- beweegbare flenzen met een ontwerp dat geschikt is voor de zelfblokkerende Prusik-knoop.
Ontworpen voor het hanteren van middelzware lasten:
-
hoog rendement dankzij de rollen op afgedichte kogellagers,
-
maakt complexe takels mogelijk dankzij de twee uitgelijnde rollen en het extra bevestigingspunt,
-
compact en licht,
-
touwdoorvoer beschermd door het specifieke ontwerp van de flenzen.
Aansluitgaten waardoor de meeste karabijnhaken die voldoen aan de Europese normen kunnen worden omgedraaid.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, NFPA Technical Use, XF 494 Light |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 11 mm |
| Diameter schijf | 25 mm |
| Rendement | 91 % |
| Breuksterkte | 23 kN Bevestigingspunt : 12 kN |
| Veilige gebruikslast | 6 kN |
| Gewicht | 123 g |
| Garantie | 3 jaar |