Katrol Petzl Mobile P003AA00
Referentie
KP23
€ 25,41
€ 21,00
Details
De MOBILE-katrol is licht, ultracompact en veelzijdig en is ontworpen voor het maken van takels en het omleiden van lasten. Dankzij de draaibare flenzen is hij snel te installeren.
-
Ontworpen voor het uitvoeren van takels en het omleiden van lasten.
-
Snelle installatie van de katrol dankzij de draaibare flenzen.
-
Goed rendement dankzij de rol op zelfsmerende lagers.
-
Omkeerbaar voor de meeste karabijnhaken die voldoen aan de Europese normen.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, XF 494 Light |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 21 mm |
| Rendement | 71 % |
| Breuksterkte | 23 kN |
| Veilige gebruikslast | 5 kN |
| Gewicht | 68 g |
| Garantie | 3 jaar |