Katrol Petzl Reeve P005AA00
Referentie
KP22
€ 229,90
€ 190,00
Details
- Een geïntegreerde oplossing ontworpen om het opzetten van reddingssystemen op gespannen hooglijnen te vereenvoudigen: de REEVE katrol beperkt het aantal verbindingsstukken en de hoogte van het systeem dankzij het compacte ontwerp.
Operaties en efficiëntie zijn geoptimaliseerd:
- Triple-action opening van de bewegende zijplaten, zelfs mogelijk met handschoenen
- Rode indicators geven een visuele waarschuwing als de zijplaten niet goed vergrendeld zijn
- Twee schijven met grote diameter gemonteerd op afgedichte kogellagers voor uitstekende efficiëntie
- Mogelijkheid om het systeem op te bouwen voordat het op de hoofdlijn wordt geïnstalleerd
Meerdere configuraties en aansluitingen mogelijk:
- Het systeem kan worden uitgebreid door twee REEVE katrollen naast elkaar te plaatsen (als de afstand tussen de touwen dit toelaat) of door een katrol aan te sluiten op de bovenste verbindingsopening voor touwen op grotere afstand.
- Katrol kan worden gebruikt in een treksysteem
- Door het ontwerp van de gaten kunnen touwen of bandlussen rechtstreeks worden bevestigd
- Gaten van 19 mm laten sluitingen van de meeste karabijnhaken door
- Door het oneven aantal bevestigingsgaten kan het systeem worden gecentreerd en uitgebalanceerd
- Tot drie personen kunnen tegelijkertijd worden verbonden
Meer informatie
| Kleur | Geel/Zwart |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | EN 12278, NFPA 2500 General Use, UKCA |
| Geschikt voor (lijn of staalkabel en lijn) | Lijn |
| Minimum lijndiameter | 7 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 38 mm |
| Type lager | Waterdichte kogellager |
| Rendement | 95 % |
| Breuksterkte | 36 kN |
| Veilige gebruikslast | 8 kN |
| Gewicht | 650 g |