Katrol Petzl Rescue M P050BA00
Referentie
KP26
€ 66,55
€ 55,00
Details
De RESCUE M-katrol is bedoeld voor professionals in de reddings- en hoogwerkerssector. Hij is zeer sterk en biedt een zeer hoog rendement. Hij is ontworpen voor intensief gebruik en voor het hanteren van zware lasten.
Ontworpen voor het hanteren van zware lasten en voor intensief gebruik:
-
zeer hoog rendement dankzij de grote diameter van de schijf, gemonteerd op een afgedicht kogellager,
-
eenvoudige bediening dankzij de bevestigingsgaten die plaats bieden aan maximaal drie karabijnhaken,
-
beschermde touwdoorvoer dankzij het specifieke ontwerp van de flenzen.
Snelle en eenvoudige plaatsing van de katrol dankzij de beweegbare flenzen.
Verkrijgbaar in twee kleuren: geel of zwart.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, NFPA General Use, XF 494 General |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 13 mm |
| Diameter schijf | 38 mm |
| Rendement | 95 % |
| Breuksterkte | 36 kN |
| Veilige gebruikslast | 8 kN |
| Gewicht | 140 g |
| Garantie | 3 jaar |