Katrol Petzl Rescue S P050BA00
Referentie
KP25
€ 42,35
€ 35,00
Details
De RESCUE S-katrol is bedoeld voor professionals die op hoogte werken en voor het installeren van een reddingssysteem op locatie. Hij is ultracompact, licht en zeer efficiënt en is ontworpen voor het hanteren van middelzware lasten.
Ontworpen voor het hanteren van middelzware lasten:
-
hoog rendement dankzij de katrol op afgedichte kogellagers,
-
ultracompact en licht, ideaal voor dagelijks gebruik bij werkzaamheden op hoogte en reddingsoperaties op locatie.
Snel en eenvoudig te installeren dankzij de beweegbare flenzen.
Aansluitgaten waardoor de meeste karabijnhaken die voldoen aan de Europese normen kunnen worden omgedraaid.
Verkrijgbaar in twee kleuren: geel of zwart.
Meer informatie
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Merk | Petzl |
| Normering | CE EN 12278, UIAA, NFPA Technical Use, XF 494 Light |
| Minimum lijndiameter | 6 mm |
| Maximum lijndiameter | 11 mm |
| Diameter schijf | 25 mm |
| Rendement | 91 % |
| Breuksterkte | 18 kN |
| Veilige gebruikslast | 5 kN |
| Gewicht | 52 g |
| Garantie | 3 jaar |